Apie mus

Mūsų istorija

„Lega“ istorija prasideda 2004-aisiais, kai iniciatyvi mūsų komanda išsikėlė iššūkį čia, Lietuvoje, sukurti patogius, stilingus ir kokybiškus drabužius. Iššūkį priėmė drąsi entuziastinga komanda, kurios darbą pirkėjai netruko įvertinti ir pamėgti. Šiandien sekame mados tendencijas ir kuriame idėjas, leidžiančias madą suderinti su patogumu ir kokybe.

Veiklos pradžioje ir dabar daug dėmesio skiriame šiai savybei – siekiame, kad mūsų gaminiai būtų švelnūs, jaukūs ir stilingi. Į madą žvelgiame kaip į grožio ir patogumo samplaiką, estetiką, užtikrinančią komfortą. Mūsų veikla prasidėjo nuo idėjos sukurti plazdančias vėjyje suknelės vasarai, stilingus ir patogius rūbus žiemai, jaukius, švelnius apatinius nakčiai bei elegantiškus chalatus. 

Kaip gimsta „Lega“ idėjos?

Mūsų darbas – tai nenutrūkstamas kūrybos procesas, suvienijantis bendram tikslui įvairių sričių profesionalus. Kūrybos procesą pradedame nuo idėjų, jų vertinimo. Prioritetu laikome pirkėjų poreikius ir norus, todėl kiekviena idėja turi atitikti šį kriterijų. Audinių parinkimas – idėjos dalis, kuriai skiriame daug dėmesio, juk nuo audinio priklauso visos svarbiausios savybės, drabužio išvaizda ir patogumas. Savo gaminiams renkamės kokybiškas trikotažines medžiagas ir teikiame pirmenybę natūraliam pluoštui, kurio savybes kartais paryškina sintetiniai priedai.

Išgrynintos idėjos atsispindi brėžiniuose, kurie patenka į kruopščių siuvėjų rankas. Kiekviena detalė, kiekviena siūlė turi savo paskirtį, tad įgyvendinimo procese siekiame tobulumo. Galutiniam įvaizdžiui sukurti naudojami nėriniai, sagos ir kiti akcentai, tačiau visada siekiame išsaugoti bendrą mūsų drabužiams būdingą tendenciją – drabužis turi būti patogus, funkcionalus ir estetiškas.

Bendradarbiavimas

Kokybiškų „Lega“ prekių galima įsigyti visoje Lietuvoje partnerių parduotuvėse arba internetinėje parduotuvėje. „Lega“ asortimente daug dėmesio skiriama klientų poreikiams užtikrinti: gražiai atrodyti ir gerai jaustis. Tai pasiekti padeda aukštos kokybės, maloniai prie kūno priglundančios trikotažinės medžiagos. Klasikiniai ir šiuolaikiški modeliai užtikrina patogumą ir visada atrodo stilingai. Mes suteikiame galimybę savo klientams atrasti stilingus ir patogius Lietuvoje pagamintus „Lega“ drabužius bei apatinį trikotažą.