Slapukų aprašymas

Slapukai yra mažos tekstinės rinkmenos, kuriospatalpinamos jūsų kompiuteryje ar kituose prie interneto prisijungusiuose įrenginiuose (pvz. planšetiniai kompiuteriai, išmanieji telefonai), jei jūsų naršyklės nustatymai priima slapukus.

Kai atverčiate lega.lt, mes paprašome jūsų sutikimo į jūsų įrenginį patalpinti papildomus slapukus. Tęsdami naudojimąsi interneto svetaine po to, kai parodome slapukų pranešimą, sutinkate su tuo, kad slapukus naudosime žemiau nurodytais tikslais („Naudojami slapukai ir jų paskirtis“).

Naudojami slapukai ir jų paskirtis

Būtini slapukai

Mūsų naudojami slapukai yra būtini mūsų interneto svetainės funkcionalumui ir veikimui (pvz. informaciją, pagal ką yra atpažįstama, jog vartotojas yra prisijungęs prie sistemos), slapukuose saugomą informaciją naudojame tik šiuo tikslu. Dauguma slapukų iš jūsų įrenginio ištrinami pasibaigus jūsų naršyklės sesijai.

Trečiųjų šalių slapukai

Kai naudojatės interneto svetainės paslaugomis, siekiant surinkti duomenis, jūsų atžvilgiu gali būti naudojami kitų teikėjų slapukai ar tinklo duomenų rinkėjai. Tai gali būti daroma siekiant išmatuoti grupę, aktyvuoti kontekstinę reklamą ar tikslines kampanijas. Šie slapukai padeda mums identifikuoti kiek lankytojų apsilanko mūsų interneto svetainėje ir kaip jie joje elgiasi. Tai padeda mums gerinti mūsų interneto svetainės funkcionalumą, pvz. užtikrinant, kad vartotojai gali rasti tai, ko ieško. Jums suteikus leidimą naudoti slapukus, taip pat vertinsime vartotojo profilius su pseudonimu. Asmens tapatybės nustatyti nebus įmanoma. Šias technologijas valdo trečiosios šalys. Tokių trečiųjų šalių slapukų saugojimą bei jais vykdomą stebėjimą galite nutraukti pakeisdami savo naršyklės nustatymus.


Pavadinimas
Galiojimas
Aprašymas
currencyTik esamoje sesijoje
Naudojamas lega.lt valiutos nustatymui.
languageTik esamoje sesijoje
Naudojamas lega.lt kalbos nustatymui.
PHPSESSID
Tik esamoje sesijojeNaudojamas lega.lt įrašyti sesijos id. Naršant parduotuvėje identifikuojamas tas pats asmuo.